Продано

Продается квартира 2+кк площадью 56м², ул. Почерницка — Прага 10

1+кк площадью 56 м2, ул. Почерницка — Прага 10

Описание объекта

Квартира расположена на 15 этаже современного жилого дома с лифтом и предлагает не только комфортное, но и практичное проживание. Проект ByTy Malešice обеспечивает комфортное проживание со всеми удобствами под рукой. В окрестностях вы найдете магазин Lidl, кафе, рестораны, мясные лавки и небольшие магазины. Здесь также есть поликлиники, детские сады, школы, детские площадки и парки, приятные места для прогулок и проведения свободного времени. Транспортная доступность отличная. До станции метро Желивскего можно добраться всего за 3 минуты на автобусе, что позволит вам легко и быстро передвигаться по Праге. Если вы ищете идеальное место для жизни в сочетании с современным комфортом и преимуществами городской жизни, эта квартира в Малешице — правильный выбор для вас.

Цена объекта 7 950 000 Kč

Co o mně klienti říkají

Reference

Dino, děkujeme Vám, že jste nám pomohla nejen s nákupem bytu v Praze ale i ukazala spoustu zajimavých míst v tomto překrásnem městě. Děkujeme Vám za Vaší profesionálitu
Viktor Kuznetsov, Architekt
S pomocí paní Marečkové jsem prodávala svůj byt na Praze 10, vše proběhlo velmi hladce a k naprosto mé spokojenosti, byt byl prodán za neuvěřitelných 6 dnů a to i z navýšením ceny pro mě o 150.000,- Kč. Následně jsem si pořizovala menší byt na Praze 4, takže oba dva procesy jak prodeje tak i nákupu řídila paní Marečková. Doporučuji jí jako velkou profesionálku ve svém oboru.
Elena Timoshenko, Podnikatelka
“Profesionální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost rychle a přesně řešit problemy – jsou charakteristické rysy paní Marečkové. Určitě doporučuji.”
Yuditsky, Majitelé developerské společnosti

DOMLUVTE SI SEMNOU SCHŮZKU

SPECIALIZUJI SE NA PRODEJ  NEMOVITOSTÍ V PRAZE A BLÍZKÉM OKOLÍ