Резервация

Продается квартира 2+кк площадью 50м², ул. Раихлова — Прага 5

2+кк площадью 50 м2, ул. Раихлова — Прага 5

Описание объекта

 

Предлагается на продажу квартира 2+кк площадью 50 м² с балконом в тихом районе Стодулки. Квартира расположена на 3 этаже кирпичного дома с лифтом и с доступом для инвалидных колясок. Парковочное место в подземном гараже включено в стоимость квартиры. В квартире нет подвала. В квартире есть прихожая, гостиная с кухонным уголком, спальня, кладовая и ванная комната с угловой ванной. В шаговой доступности автобусная остановка, откуда можно доехать до станции метро Лука. В окрестностях вы найдете множество детских игровых площадок, а Прокопске удоли находится в нескольких минутах ходьбы. Для получения дополнительной информации или организации просмотра, не стесняйтесь обращаться.

Цена объекта 6 590 000 Kč

Co o mně klienti říkají

Reference

Dino, děkujeme Vám, že jste nám pomohla nejen s nákupem bytu v Praze ale i ukazala spoustu zajimavých míst v tomto překrásnem městě. Děkujeme Vám za Vaší profesionálitu
Viktor Kuznetsov, Architekt
S pomocí paní Marečkové jsem prodávala svůj byt na Praze 10, vše proběhlo velmi hladce a k naprosto mé spokojenosti, byt byl prodán za neuvěřitelných 6 dnů a to i z navýšením ceny pro mě o 150.000,- Kč. Následně jsem si pořizovala menší byt na Praze 4, takže oba dva procesy jak prodeje tak i nákupu řídila paní Marečková. Doporučuji jí jako velkou profesionálku ve svém oboru.
Elena Timoshenko, Podnikatelka
“Profesionální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost rychle a přesně řešit problemy – jsou charakteristické rysy paní Marečkové. Určitě doporučuji.”
Yuditsky, Majitelé developerské společnosti

DOMLUVTE SI SEMNOU SCHŮZKU

SPECIALIZUJI SE NA PRODEJ  NEMOVITOSTÍ V PRAZE A BLÍZKÉM OKOLÍ